Kas yra UAB steigimas?

Kokiu keliu eiti ir nuo ko pradėti? Dauguma žmonių iš anksto nusprendžią, jog naujos įmonės steigimas bei verslo kūrimas, užims daug laiko ir pareikalaus daugybės investicijų. Tačiau įsteigimo procedūra gana paprasta. Kadangi šiuo metu viena populiariausių juridinių asmenų steigiamų verslo formų yra uždaroji akcinė bendrovė, mes jums padėsime orientuotis šiuose procesuose. Mes padėsime nepasiklysti dokumentacijose ir drąsiai žengti pirmuosius žingsnius sėkmingo verslo link. Tai tik keli svarbiausi žingsniai, kurie leis priartėti prie jūsų svajonės, tapti nepriklausomam. Juk ilgus metus tarnaujant valstybinėse, ar privačiose įstaigose, užslopina jūsų verslumo dvasią.

UAB steigimas pačioje pradžioje pareikalaus tik įmonės pavadinimo ir laikino prašymo pateikimo į Juridinių asmenų registrą. Žinoma jūs turite laikytis tam tikrų pavadinimo reglamentų, neprieštarauti viešajai tvarkai, moralei ir neklaidinti potencialių klientų. Įmonės vardinis ženklas privalo turėti tam tikrą skiriamąjį, unikalų požymį. Nenaudodami bendrinių žodžių , ar miesto pavadinimų, turite sukurti visiškai naują įmonės vardą. Jūsų pavadinimas laikinai įtrauktas į registrų centro duomenis bus apsaugotas šešiems mėnesiams, kol mūsų įmonė rūpinsis kitais formalumais. Nebijokite pasiklysti biurokratinėse pinklėse ir popierizme, nes mes būsime vedliai jūsų naujos įmonės įkūrimo kelionėje.

UAB steigimas yra viena iš populiariausių pasaugų mūsų verslo kūrimo konsultavimo ir buhalterijos įmonėje. Mes jus lydėsim steigimo sutarčių ir įstatų pasirašymo, finansų planavimo ir verslo strategijos kūrimo etapuose. Jums pasiūlysime galimus patalpų variantus, kuriose galėsite įsikurti. Kol mes ruošimu visus reikiamus dokumentus, jums tereiks atsidaryti kaupiamąja bendrovės sąskaitą. Iki galutinio įmonės įregistravimo, svarbu sušaukti steigiamąjį susirinkimą. Surinkus visur svarbiausiu dokumentus, jums tereiks juos patvirtinti pas notarą ir galutinai įregistruoti įmonę juridinių asmenų registre.

Su mūsų pagalba naujo verslo kūrimas ir UAB steigimas nebeatrodys toks sudėtingas ir ilgas. Šiuo metu įsteigimo procedūros vyksta vis greičiau. Taigi jums nebereikės gaišti laiko svarstant ir baiminantis, jog nepasiseks. Jei nusprendėte tapti nepriklausomais darbo rinkos kūrėjais, laikykitės savo užsibrėžto tikslo. Jei naudositės mūsų siūlomomis verslo konsultavimo paslaugomis, šio permainos nebus tokios gąsdinančios ir drastiškos. Mums tereikia jūsų originalios idėjos, unikalaus pavadinimo ir ryžto siekti ir kopti į verslo aukštumas. Jei vadovausitės mūsų pasiūlytais patarimais ir suteikta informacija, jūsų galimybė taps realybe. Prisidėkite prie mūsų klientų sėkmės istorijų sąrašo. Neužsisklęskite dirbami jums nemalonų darbą, kurias neatneša nei finansinio nei dvasinio pelno. Tiesiog pakeisdami požiūrį, atraskite kitą kelią. Verslumas, tai vienas iš būdų tapti nepriklausomu, neieškančiu, o siūlančiu darbo vietą. Sukurkite uždarąją akcinę bendrovę, kurios kuriamas produktas ar teikiama paslauga būtų atvira visuomenei. Atsiverkite naujoms galimybėms ir aukite. Mūsų konsultantai padės jums augti ir kilti sėkmingo verslo link.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>